Sediile noastre

Metropolitan Life Asigurari MetLife d.a.c. Sucursala Bucuresti
Adresa: Europa House, Blvd. Lascar Catargiu 47-53, Sector 1, 010665, Bucuresti
e-mail: client@metropolitanlife.ro, directorgeneral@metropolitanlife.ro  
telefon:
021 208 41 00   Program Call-Center: 8:30 - 19:00 (luni - vineri)

Program Receptie: 8:30 - 17:00 (luni - vineri)

fax:
021/208 41 04;

 

Adresa: Europa House, Blvd. Lascar Catargiu 47-53, Sector 1, 010665, Bucuresti
e-mail: office.atc@metropolitanlife.ro
telefon:
021 208 41 00
fax:
021/208 41 01

Metropolitan Life Societate de Administrare a unui Fond de Pensii Administrat Privat S.A.

Adresa: Europa House, Blvd. Lascăr Catargiu 47-53, Sector 1, Unitatea 4B, etaj 4, 010665, Bucureşti
e-mail: pensii@metropolitanlife.ro

Program Receptie: 8:30 - 17:00 (luni - vineri)

telefon: 021/208 44 44
fax: 021/208 44 45

 

Mai jos puteti regasi datele de contact pentru agentiile noastre:

Arad

Blvd. Decebal nr. 2-4, Arad
Tel: 0357.731.070
Fax: 0357.730.070
E-mail: arad@metropolitanlife.ro

Baia Mare

Str. Gheorghe Sincai nr. 23/2, et. 1, Baia Mare
Tel: 0362.733.670
Fax: 0362.809.911
E-mail: baia.mare@metropolitanlife.ro

Brasov

Str. Mihail Kogalniceanu nr. 3, cladirea C9, et. 8, Brasov
Tel: 0368.736.370
Fax: 0368.005.437
E-mail: brasov@metropolitanlife.ro

Bucuresti - Academiei

Str. Academiei, nr.28-30, etaj 3, cladirea Excelsior Center, sector 1, Bucuresti
Tel: 0314.335.270
Fax: 0314.380.650
E-mail: bucuresti2@metropolitanlife.ro

Bucuresti - Titulescu

Blvd. Titulescu nr. 56, sector 1, Bucuresti
Tel: 0314.335.200
Fax: 0314.344.548
E-mail: bucuresti1@metropolitanlife.ro

Bucuresti - Primaverii

Bdul Primaverii nr. 55, sector 1, Bucuresti
Tel: 0314.335.240
Fax: 0314.344.542
E-mail: bucuresti@metropolitanlife.ro

Constanta

Blvd. Mamaia nr. 27, Cladirea Barwill, et. 2, Constanta
Tel: 0341.733.870
Fax: 0341.173.193
E-mail: constanta@metropolitanlife.ro

Craiova

Str. Felix Aderca nr. 3, Craiova
Tel: 0351.733.770
Fax: 0351.419.418
E-mail: craiova@metropolitanlife.ro

Galati

Str. Brailei nr. 7-9, Cladirea Vox Center, et. 4, Galati
Tel: 0336.403.370
Fax: 0336.401.450
E-mail: galati@metropolitanlife.ro

Iasi

Str. Sf. Lazar nr. 37, Cladirea Solomon`s, parter, Iasi
Tel: 0332.736.070
Fax: 0332.443.395
E-mail: iasi@metropolitanlife.ro

Miercurea-Ciuc

Str Petofi Sandor, nr 8, Miercurea Ciuc

Tel: 0755.836.847

Oradea

Piata Gofju Emanuil, nr. 36, Oradea
Tel: 0359.732.170
Fax: 0359.195.800
E-mail: oradea@metropolitanlife.ro

Pitesti

str. Victoriei, nr.13B, parter, spatiu birouri P2
Tel: 0348.736.170
Fax: 0348.422.311
E-mail: pitesti@metropolitanlife.ro

Ploiesti

Str. Paris, nr. 6, ParisCent, et. 7, Ploiesti 
Tel. 0344.803.170
Fax: 0344.802.167
E-mail: ploiesti@metropolitanlife.ro

Satu Mare

Str. Petofi Sandor, nr. 45, Bl. 45, Sc. 1, Et. 5, Spatiu B9, Satu Mare
Tel: 0361.733.970
Fax: 0361.412.336
E-mail: satu.mare@metropolitanlife.ro

Sibiu

Str. Scoala de Inot, nr. 22, et. 2, Sibiu 
Tel: 0369.733.470
Fax: 0369.427.417
E-mail: sibiu@metropolitanlife.ro

Suceava

Str. Mihai Viteazul, nr. 26A, Bl. 26A, Sc. A, Suceava
Tel: 0330.403.570
Fax: 0330.881.114
E-mail: suceava@metropolitanlife.ro

Targu Mures

Str. Aurel Filimon nr. 19 A, Targu Mures 
Tel: 0365.733.270
Fax: 0365.432.503
E-mail: client@metropolitanlife.ro

Timisoara

Str. Johann W. Goethe nr. 2, et. 1 si 2, Timisoara
Tel: 0356.736.270
Fax: 0356.171.486
E-mail: timisoara@metropolitanlife.ro